dmk money - finansowanie środków trwałych

dmk money (Re) Finansowanie projektów inwestycyjnych

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."
Autor: Henry Ford

Dzięki naszym globalnym kontaktom z bankami i funduszami oraz zamożnymi inwestorami DMK Money Sp. z o.o. wspiera klientów w pozyskaniu kapitału dłużnego w formie kredytów lub pożyczek inwestycyjnych na rozwój firmy lub tworzenie nowych projektów (Project Finance). Wspieramy również klientów w uzyskaniu finansowania w postaci obligacji na rynkach publicznych jak i prywatnych.

W kompetencjach DMK Money Sp. z o.o. leży pełen zakres usług, m.in.: opracowanie materiałów informacyjnych, wykonanie biznesplanu, zdefiniowanie grupy dostawców kapitału, zarządzanie komunikacją z inwestorami i strategicznymi kontrahentami, opracowanie dokumentów projektu i dokumentacji niezbędnej w ceku pozyskania kapitału, wsparcie klienta na każdym etapie drogi do pozyskania kapitału oraz jeśli to konieczne przejęcie usług prowadzenia ksiąg rachunkowych i doradztwa prawnego i podatkowego.

<<<powrót/a>

Zgłoś projekt:

wyślij wniosek Zgłoś projekt

Ostatnie zrealizowane projekty inwestycyjne w 2019 roku:

1. Refinansowanie prywatnej pożyczki na zakup i modernizację hotelu - kompetencje: analityka finansowa, doradztwo podatkowe, pośrednictwo finansowe.

2. Pozyskanie inwestora strategicznego dla zakładu przetwórstwa spożywczego - kompetencje: opracowanie materiałów, analityka finansowa, negocjacje z  wierzycielami, pośrednictwo finansowe.