dmk money - finansowanie środków trwałych

dmk money Idealna oferta leasingu dla Twojej firmy

Leasing samochodów osobowych i dostawczych

leasing samochodow osobowych i dostawczychLeasing samochodów dostosowany został dostosowany do potrzeb użytkowników samochodów osobowych oraz dostawczych. Zapewniamy konkurencyjne warunki finansowania. Do wyboru jest  leasing operacyjny i leasing finansowy (możliwość kredytowania pod. VAT) oraz refinansowanie, czyli leasing zwrotny. Leasing samochodów dostępny jest również dla firm co dopiero zarejestrowanych. Oferta leasingu samochodów cechuje się długim okresem finansowania do 84 miesięcy i wpłatą początkową już od 0%. Istnieje również możliwość częściowego lub całkowitego skredytowania wpłaty własnej do wysokości 45% wartości początkowej samochodu w ramach operacji leasingu samochodowego. W pakiecie użytkownik otrzymuje możliwość zawarcia atrakcyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego. Możliwe jest podniesienie wykup pojazdu do wysokości około 30%.     
RABAT NA NOWY SAMOCHÓD + FINANSOWANIE + UBEZPIECZENIE W PAKIECIE
»»»»»

 

Leasing transportu drogowego

leasing transportu drogowegoLeasing transportu drogowego to idealna oferta dla branży transportowo-spedycyjnej zależy w dużym stopniu od terminowości dostaw a to pośrednio związane jest z niezawodnością pojazdów, którymi firma dysponuje. Nasza oferta leasingu obejmuje leasing samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep na konkurencyjnych warunkach zarówno w formie leasingu operacyjnego jak i finansowego z ratami równymi, degresywnymi, sezonowymi lub innymi w zależności od charakteru działalności leasingobiorcy i wykupem sięgającym nawet 54% wartości początkowej środka transportu. Leasing transportu, to leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa oraz również refinansowanie już nabytych środków transportu.
»»»»»
 

Leasing maszyn i urządzeń

leasing maszyn i urządzeńRozwój Twojej firmy w dużej mierze zależy od nowoczesnego i  sprawdzonego parku maszynowego, dlatego proponujemy leasing maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych zapewniając minimum formalności, tak aby leasingowany sprzęt mógł szybko stanąć w miejscu jego przeznaczenia. Oferujemy leasing operacyjny i leasing finansowy nowych i używanych maszyn i urządzeń (nawet 25 letnich) z ratami dostosowanymi do potrzeb wnioskodawcy, niezależnie od tego czy działalność prowadzisz zaledwie jeden dzień. Leasing maszyn i urządzeń, to również możliwość refinansowania już nabytych maszyn i urządzeń.
»»»»»
 

Leasing nieruchomości

leasing nieruchomosci i hal produkcyjnychJeśli Twoja firma użytkuje lub zamierza kupić nieruchomość komercyjną o wartości od 80 tys. złotych i w związku z tym szukasz źródła finansowania lub refinansowania to możesz skorzystać z konkurencyjnej metody finansowania w formie długoterminowego leasingu nieruchomości. Dzięki naszej pomocy skuteczniej zbadasz stan prawny i przygotujesz transakcję zakupu. Leasing nieruchomości, to również możliwość refinansowania już nabytych nieruchomości.
»»»»»
 

Leasing sprzętu elektronicznego, IT i mebli

leasing urządzeń i mebli biurowychTwoja firma potrzebuje szybkiego dostępu do najnowocześniejszych technologii IT? Planujesz zakup sprzętu komputerowego, serwerów, notebooków lub oprogramowania, urządzeń nowszej generacji lub mebli biurowych lub wyposażenia? Przygotowaliśmy dla Ciebie leasing IT i oprogramowania, mebli biurowych i oświetlenia. Leasing IT umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnej technologii i oprogramowania oraz mebli biurowych i sklepowych. Oferujemy leasing operacyjny lub leasing finansowy lub pożyczkę leasingową.
»»»»»
 

Leasing sprzętu medycznego

leasing urządzeń i mebli do gabinetów lekarskichChcesz wyposażyć lub unowocześnić swój gabinet, doposażyć swoją klinikę? Proponujemy Tobie wygodne rozwiązanie finansowe. Proponujemy do wyboru jedną z form finansowania również bez własnego udziału poprzez leasing finansowy (możliwość kredytowania pod. VAT) lub leasing operacyjny. Poprzez leasing sfinansujesz potrzebny sprzęt medyczny, sprzęt IT, oprogramowanie oraz samochód. Zapewniamy bardzo szybką i uproszczoną procedurę leasingu, do której zawarcia wystarczą podstawowe dokumenty, a jej podpisanie nastąpi w dowolnym czasie i miejscu.
»»»»»
 

Leasing urządzeń gastronomicznych

leasing wyposazenia dla gastronomiiWyposażenie lub doposażenie w urządzenia i meble gastronomiczne dla Twojej restauracji, baru czy hotelu zapewnia idealnie dopasowany leasingu dla gastronomii. możesz wybrać leasing operacyjny lub leasing finansowy z możliwością kredytowania pod. VAT. Korzystając z leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego sfinansujesz nie tylko niezbędne urządzenia, meble ale również np. oświetlenie, naczynia kuchenne, itp. Sprawdź ofertę leasingu urządzeń gastronomicznych którą przygotowaliśmy z myślą o Twojej firmie.
»»»»»
 

Leasing myjni samochodowych

leasing myjnii samochodowychWzrost liczby samochodów i restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony środowiska sprawiają iż każdy kierowca winien myć i odkurzać samochód w wyznaczonym ku temu miejscu. Finansujemy myjnie szczotkowe, bezdotykowe oraz parowe oraz odkurzacze i kompresory, niezależnie od tego czy urządzenie zostanie zadysponowane na gruncie własnym czy dzierżawionym. Oferta leasingu została przygotowana dla Ciebie byś mógł wdrożyć technologię szybko i sprawnie.
»»»»»
 

Leasing jachtów i motorówek

leasing jachtow, kutrow, lodzi motorowych i statkowZarówno miłośnikom żeglarstwa jak i firmom traktującym biznes pod żaglami jako źródło dochodu oferujemy profesjonalny leasing operacyjny lub leasing finansowy jachtów żaglowych (morskich i śródlądowych). Oferta leasingu jachtów i motorówek obejmuje również większe jednostki, takie jak: łodzie motorowe, kutry rybackie czy dalekomorskie statki. Finansujemy nie tylko Twoje hobby i pasje ale i przede wszystkim biznes, dlatego opłata wstępna jest już od 15% w przypadku oferty leasingu jachtów.
»»»»»

ECO Leasing

leasing ogniw fotowoltaicznychZapewniamy finansowanie w formie leasingu lub pożyczki dla firm wprowadzających nowoczesne technologie przyjazne środowisku naturalnemu lub redukujące zużycie energii elektrycznej pobieranej z sieci energetycznej. Finansujemy m.in. ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła, lampy do biur, magazynów, hal produkcyjnych czy oświetlenia drogowego wykonane w technologii LED.
»»»»»

Leasing konsumencki samochodów

leasing samochodow osobowych i dostawczychLeasing operacyjny konsumencki samochodów oraz motocykli i quadów to idealny sposób finansowania dla wszystkich osób, również tych prowadzących działalność gospodarczą, które nie chcą nadmiernie zadłużać się w banku lub nie mają wystarczającej zdolności kredytowej na zaciągnięcie kredytu. Wystarczy zaledwie 1% wartości pojazdu by stać się jego użytkownikiem.     
»»»»»

<<<powrót

podpisz umowę leasingu w dmkmoney.pl

Do pobrania:

Wniosek

Formularz osobisty

Załącznik dla SPH

Następny krok:

Złóż wniosek on-line