dmk money Historia firmy

Działalność

Firma DMK Money rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2006 roku jako prywatna firma świadcząca usługi doradztwa i pośrednictwa w zawieraniu umów leasingu. Od początku istnienia skupiała się na dostarczaniu profesjonalnych usług doradczych dla małych i średnich firm niezależnie od branży.

W 2013 roku, z prywatnej i niezależnej firmy powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie DMK Money to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi klientów ze wszystkich branż i segmentów rynku, dysponująca szerokim portfelem produktów i usług finansowych i doradczych.

DMK Money aktywnie buduje sieć sprzedaży terenowej by być zawsze blisko klienta, gwarantując kompleksową i najwyższą jakość obsługi. Nasi nowi klienci zazwyczaj pochodzą z polecenia.

Zarząd

W Zarządzie Spółki zasiadają osoby związane z finansami od wielu lat, specjalizujące się w doradztwie i pośrednictwie finansowym dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przez lata nabywali praktyki i zdobywali cenne doświadczenie zawodowe, a obecnie również jak i pozostali pracownicy i współpracownicy nieustanie pogłębiają swą wiedzę w kierunkach ściśle związanych z działalnością gospodarczą, księgowością i finansami.

Dane Spółki:

DMK Money Sp. z o.o.
Ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 24
59-220 Legnica
Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000469823
NIP:   9571070984
Wysokość kapitału zakładowego: 25.000 zł
REGON: 221918209  

<<<powrót 

 

 

Filozofia:

filozofia-korporacji